ביטוחי נסיעות לחו"ל

דואגים לכם מעבר לכל גבול

כשמתכוננים לנסיעה, המחשבה שמשהו עלול להשתבש היא מטרידה ובלתי נעימה. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם החשש הזה היא פשוט לרכוש ביטוח נסיעות, ולנסוע מוכנים לכל תרחיש ובעיקר רגועים. צוות אשר פישמן - ביטוחים, ישמח להתאים לכם ביטוח נסיעות אמין ומשתלם.

 

מה חשוב לדעת לפני רכישת ביטוח נסיעות?
ביטוח נסיעות מכסה מצבי חירום רפואיים מחוץ לגבולות ישראל ונותן פיצוי במקרים בהם נפגע מטען הנוסע. במצבי חירום רפואיים עלויות החילוץ, האשפוז והטיפול עשויות להגיע לסכומי עתק. ביטוח נסיעות מכסה שורה ארוכה של מצבי חירום ואת הטיפול הנדרש להם.

לפני רכישת ביטוח נסיעות, כדאי לקבל ממומחה הכוון לגבי סוג הפוליסה הנדרשת. לכל טיול יש אופי משלו ובהכרח גם סיכונים ייחודיים לו. כל נסיעה צריכה להיבחן לפי פרמטרים שונים. יעד הנסיעה, אופי הנסיעה, מצב בריאותו של הנוסע ועוד.

הסעיפים הנוגעים לכיסוי המטען בפוליסה, צריכים להציע כיסוי במקרים של פגיעה במטען האישי הבסיסי. כאשר המטען אובד או נפגע באופן חמור, חשוב שיהיה כיסוי מיידי לקניית ציוד אישי הכרחי. מעבר לכך, חשוב לפרט בפני מומחה הביטוח אילו חפצים יקרי ערך יילקחו לנסיעה, בכדי שיוכל להציע כיסוי מפורט ואפקטיבי ככל האפשר.

 

ביטוח נסיעות - אשר פישמן - ביטוחים

לצוות אשר פישמן - ביטוחים, ניסיון ארוך ועשיר בתחום ביטוח נסיעות. מומחי הסוכנות ישמחו לתת לכם שירות מקיף לפני כל נסיעה, ולהציע לכם פוליסה מתאימה ומשתלמת, שתכסה עבורכם את כל הדאגות.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות סוכנות הביטוח אשר פישמן ביטוחים >>