אשר פישמן - ביטוחים – מייצגים אתכם בנאמנות

אשר פישמן - ביטוחים - סוכנות לביטוח בע"מ, משרתת בנאמנות ציבור נרחב ומגוון של לקוחות. הסוכנות מתמחה במתן שירות מקצועי ודיסקרטי. צוות הסוכנות בעל הישגים בתחום הביטוח והוא פועל ללא הרף למען לקוחות הסוכנות ומתוך דאגה לשלומם.

 

אשר פישמן - ביטוחים, הוקמה בשנת 1994 על ידי אשר פישמן המשמש גם כמנכ"ל הסוכנות. הסוכנות ממוקמת בירושלים הבירה ומספקת שירות מקצועי ומהימן לכל מקום בארץ, מדן ועד אילת.

 

העתיד שלכם – הוא ההווה שלנו
הצוות המקצועי באשר פישמן - ביטוחים, מתמחה במתן פתרונות לקהל לקוחות מגוון. הסוכנות מציעה שירות מקיף לציבור הרחב כולו ולקהל החרדי והדתי. אשר פישמן - ביטוחים, מציעה לחברי הקהילה פתרונות קונקרטיים התואמים את אורח חייהם, על בסיס היכרות יסודית עם צרכי הקהילה הייחודיים.

צוות הסוכנות פועל מתוך תחושת שליחות למען הזולת ומתוך דאגה לשלומו. זהו ערך מהותי בפעילותה השוטפת של אשר פישמן - ביטוחים. החזון עליו נשענת עבודתה המקצועית של הסוכנות, מבקש להגן על הפרט, על רכושו, על בריאותו ועל עתידו. כך גם לגבי חוסנם של מוסדות ועסקים. צוות הסוכנות פועל ללא הרף, במטרה להעלות את חשיבות נושא הביטוח על סדר היום, ולהופכו לחלק בלתי נפרד ממציאות החיים.
בוא תכיר את הצוות המקצועי של אשר פישמן ביטוחים – סוכנות לביטוח >>

 

יש לנו הישגים בשבילכם
אשר פישמן - ביטוחים, מתגאה בטיפול מקצועי ועדכני בתביעות לקוחות הסוכנות. לכל אורך הדרך, מרגע ההיכרות הראשונית, מלווה צוות הסוכנות את הלקוח באופן אישי, דיסקרטי ומחויב, עד לשביעות רצון מיטבית.
צוות הסוכנות רואה עצמו כשגריר אישי ובלעדי של כל לקוח, המייצג אותו בעולם הביטוח בנאמנות.

לאשר פישמן - ביטוחים, קהל לקוחות רחב ונאמן הכולל רשויות מקומיות, בתי עסק, מוסדות שונים ומשקי בית פרטיים. הסוכנות עובדת יד ביד עם חברות הביטוח המרכזיות בארץ ועל בסיס מערכת יחסים ארוכה וטובה זו, דואגת לכל צורכי לקוחותיה.

אשר פישמן - ביטוחים חברה במועדון 'גדולים מהחיים' של חברת ביטוח מגדל, הכולל בתוכו סוכנים בעלי הישגים מיוחדים בתחום ביטוח החיים. כמו כן, הסוכנות היא חלק 'מנבחרת החלומות' של חברת ביטוח מגדל, שחבריה כולם הם סוכנים מצטיינים בתחום ביטוחי הבריאות.
תחומי ההתמחות של הסוכנות >>