לוקחים אחריות לחיים

החיים כוללים בתוכם רגעים רבים של אושר ושמחה לצד רכיב נוסף, בלתי נפרד ובלתי נודע. רכישת ביטוח חיים היא פעולה אקטיבית של לקיחת אחריות לקראת מה שעשוי לקרות. אין עוד סיבה לפגוש את הלא נודע – לא מוכנים. אשר פישמן - ביטוחים, תדאג לצייד אתכם בביטוח חיים מתאים ליקיריכם, ולעתידכם שיבוא רק לטובה.

מהו ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא חוזה, או פוליסה, שמוכרות חברות הביטוח לציבור. מטרת הפוליסה להציע רשת ביטחון במקרים של מוות או של פגיעה בכוח ההכנסה וההשתכרות של המבוטח. במקרים בהם נדרשת התמודדות עם טרגדיה משפחתית, הדאגה לפרנסת המשפחה יכולה רק להכביד על ההתאוששות והחזרה למהלך חיים תקין. רכישת ביטוח חיים מבטיחה הקלה בהתמודדות ואורך נשימה כלכלי.

 

חברות הביטוח מציעות שני סוגי ביטוח חיים: ביטוח ריסק טהור (Risk), המציע פיצוי רק במקרי מוות בטווח התקופה המבוטחת בפוליסה, וביטוח חיים עם רכיבי חיסכון, המציע גם מסלולי חיסכון בפנסיה ונותן פיצוי גם במקרי פגיעה אחרים, כמו אובדן כושר עבודה ופגיעות פיזיות קשות.
כמה ביטוח חיים אתה צריך? >>

 

לכל ביטוח חיים יתרונות משלו. מומלץ להיעזר במומחה בתחום על מנת לקבל את התמונה המלאה לפני הבחירה הסופית. מומחה ביטוח חיים יידע להמליץ על המוצר המתאים ביותר וידגיש בפניכם את התנאים והסייגים הכלולים בו.

כמה יעלה לך ביטוח חיים? >>

 

אשר פישמן - ביטוחים – ביטוח חיים

הצוות המקצועי באשר פישמן - ביטוחים, מטפל כבר שנים ארוכות בתחום ביטוח החיים והוא עדיין מקפיד להישאר מעודכן בכל החידושים והשינויים, בחקיקה ובתחום ביטוח החיים עצמו. התאמת מוצר ביטוח חיים ללקוח נעשית בדיסקרטיות וברגישות ולא פחות מכך במקצועיות. מומחי הסוכנות מקפידים להתאים לכל לקוח מוצר אמין ומהימן שלא יכביד על הכיס וייתן את מלוא התמורה בעת הצורך.

שאלות ותשובות >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות סוכנות הביטוח אשר פישמן ביטוחים >>