הדרך הטובה ביותר לצאת לפנסיה

יציאה לגמלאות לא מגיעה בפתאומיות. כל אדם יודע מתי ייפתח פרק חדש בחייו ויש לו זמן ואורך רוח להתכונן לכך כראוי. כדי שהיציאה לפנסיה תהיה מוצלחת וחלקה, כדאי להיעזר במומחה בפתרונות לפרישה ולתכנן את מימון החיים החדשים כמו שצריך.
 
מה חשוב לדעת על פתרונות לפרישה?

עד היציאה לגמלאות רוב האנשים מנהלים את חייהם מבחינה כלכלית באופן המוכר והשגרתי. הם מקבלים הכנסה חודשית קבועה, משכורת או תשלומים אחרים, ולפי הכנסותיהם מחליטים על גובה ההוצאות. היציאה לפנסיה מביאה עימה שינויים רבים באורח החיים ובמיוחד בהתנהלות הכלכלית.

חשיבותו של הכוון פיננסי טרם היציאה לפנסיה היא רבה ולא פחות מכך, נחוצה. מומחה בתחום פתרונות לפרישה יאתר וירכז את כל מקורות המימון הקיימים, בכללם תכניות חיסכון ופנסיה, קרנות ומקורות הון נוספים. לכל תכנית וקרן תנאים ייחודיים לה, כמות כסף צבור וסעיפי מימוש הון משתנים.

מומחה פתרונות לפרישה יידע כיצד כדאי לממש את ההון בחוכמה, במינימום קנסות או תשלומי מיסים. הוא ייקח בחשבון את התכניות האישיות של כל לקוח ואת רמת החיים שהוא מבקש להמשיך לנהל. לעיתים קרובות ימליץ מומחה פתרונות לפרישה על המשך מסלול ההשקעה, משיקולי מיסוי או מימון עתידי.
איך להתכונן לפרישה ב 5 צעדים? >>
 
 
פתרונות לפרישה - אשר פישמן - ביטוחים

אשר פישמן, מתמחה במתן פתרונות לפרישה בהתאמה מיטבית לכל לקוח, לפי דרישותיו ואורח חייו. אנשי הסוכנות מקפידים על קשר מקצועי רציף עם חברות הביטוח, ומתעדכנים כל הזמן במוצרים חדשים ובפתרונות לפרישה ייחודיים.
לרבות מסלולי השקעה שונים המותאמים אישית – כולל מסלולי השקעה כשרים, עבור המגזר הדתי והחרדי.