ביטוח לכל לקוח – זו השליחות שלנו

אשר פישמן - ביטוחים, מלווה במסירות את קהל לקוחותיה משנת 1994. הסוכנות, הנמצאת בירושלים, מציעה שירות איכותי לקהל לקוחות מגוון, בכל מקום בארץ. עם זאת, מתמחה צוות הסוכנות בטיפול ייחודי ודיסקרטי בצורכי הקהילה החרדית והדתית. צוות הסוכנות כולו מחויב לשירות אמין, מקצועי ועדכני בכל עת. חשיבות הביטוח בחיינו וההגנה הבלתי מתפשרת על זכויות הפרט הם ערכים מרכזיים בעבודתה השוטפת והיומיומית של הסוכנות.
הנכם מוזמנים להכיר את אשר פישמן - ביטוחים, לפגוש את הצוות המקצועי, ללמוד על המוצרים הייחודיים וליהנות ממבצעים משתלמים.

פרופיל החברה

אשר פישמן - ביטוחים - סוכנות לביטוח בע"מ, משרתת בנאמנות ציבור נרחב ומגוון של לקוחות. הסוכנות מתמחה במתן שירות מקצועי ודיסקרטי לחברי הקהילה החרדית. צוות הסוכנות בעל הישגים בתחום הביטוח והוא פועל ללא הרף למען לקוחות הסוכנות ומתוך דאגה לשלומם.

מידע נוסף

תחומי התמחות

אשר פישמן - ביטוחים מציעה ללקוחות מוצרים מכל תחומי הביטוח המוכרים. הסוכנות מתמחה במתן פתרונות עבור מוסדות ציבוריים גדולים, כמו גם למשקי בית פרטיים. לכל לקוח מענה מקצועי ובלתי מתפשר, לפי מידותיו ודרישותיו.

מידע נוסף

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

מידע נוסף

הצוות המקצועי

אשר פישמן - ביטוחים היא לפני הכול אנשים. הצוות המקצועי בסוכנות מחויב לערכי הסוכנות, כמו גם לכל לקוח באופן אישי. הסוכנות, הדוגלת במקצועיות בלתי מתפשרת, בדיסקרטיות ובמענה אנושי ורגיש, היא בית לאנשי מקצוע מצוינים המרכיבים יחד צוות מנצח.

מידע נוסף

לקוחות ממליצים

לקוחותינו אומרים תודה