הבחירה המשתלמת לחיסכון

כשמדובר בחיסכון לטווח הבינוני, קרן השתלמות היא בחירה מצוינת ואטרקטיבית. לא במקרה זו הבחירה המועדפת לחיסכון על ידי שכירים ועצמאיים כאחד. בכל הקשור למטרתה המקורית, כבר מזמן אין חובה לחסוך את הכסף למטרות השכלה. כל אחד יכול לחסוך בקרן השתלמות, אפשרויות הבחירה מגוונות והתנאים נוחים וכדאיים.
 
מדוע כדאי לבחור בחיסכון בקרן השתלמות?

לחיסכון בקרן השתלמות שלושה יתרונות עיקריים ומשמעותיים: קיים פטור מתשלום מס על רווחי הקרן, מדובר במשך זמן חיסכון קצר יחסית, שש שנים ובתנאים מסוימים קיימת אפשרות לקבל את הכסף לאחר שלוש שנים בלבד, ויתרון נוסף, קבלת הרווחים בתשלום אחד, כמענק חד פעמי. יתרונות אלה הם שהפכו את הבחירה בקרן השתלמות כאפיק החיסכון המועדף על חלק נכבד מהציבור.

קיים מגוון של קרנות השתלמות וביניהן הבדלים שונים. כל אחד יכול לבחור בקרן השתלמות מתאימה במדויק עבורו, לפי עיסוקו, אורח חייו ותכניותיו לעתיד. בדרך כלל קיימת אפשרות להעביר את ההון הצבור מקרן השתלמות אחת לאחרת, מבלי לפגוע בותק החיסכון ומבלי לשלם קנסות יציאה או מס. אפשר לבחור את גובה הסכום ואת מועד העברת כספים לקרן. החיסכון בקרן השתלמות אינו מחייב הפרשות זהות במועדים קבועים.

כדאי לדעת שגם לאחר שש שנים, אין הכרח למשוך את הכסף שנצבר. אפשר להשאירו בקרן, לשמור על ערכו ובבוא העת להוציאו בלי לשלם מס עליו.
מה אתה יודע על קרן השתלמות? >>
 
 
 
קרן השתלמות - אשר פישמן - ביטוחים

צוות אשר פישמן - ביטוחים, מקפיד לקיים קשר מקצועי קבוע עם חברות הביטוח המובילות. אשר פישמן ישמח להכיר לכם קרנות השתלמות אמינות ויציבות ויסייע לכם לבחור קרן השתלמות שתטפל היטב בכספכם.
לרבות מסלולי השקעה שונים המותאמים אישית – כולל מסלולי השקעה כשרים, עבור המגזר הדתי והחרדי.

שאלות ותשובות >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות סוכנות הביטוח אשר פישמן ביטוחים >>