הגנה שכל בית עסק צריך

עולם הביטוחים העסקיים הוא נרחב ומקצועי. כל בית עסק חייב לעצמו הגנה באמצעות ביטוחים עסקיים, אך מומלץ לרכוש פוליסה מתאימה בדיוק לאופיו ולצרכיו של בית העסק. צוות אשר פישמן - ביטוחים יתאים לבית העסק שלכם ביטוח מדויק בתנאים נוחים. הסוכנות מתמחה במיוחד בהתאמת ביטוחים עסקיים לבתי כנסת ולמוסדות תורניים.
 
 
מדוע כדאי לרכוש ביטוחים עסקיים?
בית עסק כולל בתוכו מערך שלם של כוח אדם, ציוד ומוצרים הזקוקים להגנה ולכיסוי בעת הצורך. חלק מהותי ובלתי נפרד בניהול בית עסק באופן מיטבי, הוא רכישת ביטוחים עסקיים מתאימים שימנעו כל פגיעה בפעילות השוטפת של הייצור והשיווק וכמובן בפרנסה.

אפשרויות הנזק והפגיעה בבית עסק הן רבות וכוללות פגיעות פיזיות במבנה או בעובדים, נזק שיווקי, פגיעה בשמו הטוב של בית העסק ופגיעות בגורמים מצד ג'. עולם הביטוחים העסקיים מציע מענה נרחב לכל סוגי הפגיעה ונותן כיסוי בעת הצורך.

ביטוחים עסקיים כוללים כיסוי למבנה בו שוכן בית העסק, כיסוי כנגד נזק שנגרם לציוד ולמוצרים במלאי וכיסוי לפגיעות פיזיות של העובדים ושל עוברי אורח.

עוד כוללים הביטוחים העסקיים מוצרים ספציפיים המכסים מצבי רשלנות מקצועית, כמו ביטוח אחריות מקצועית וביטוח חבות מוצר.
 
 
ביטוחים עסקיים - אשר פישמן - ביטוחים
הצוות המקצועי באשר פישמן - ביטוחים, מתמחה בהתאמת ביטוחים עסקיים לפי צורכי כל בית עסק לגופו. לצוות הסוכנות ניסיון מקצועי ארוך בהתאמת ביטוחים עסקיים לבתי כנסת ולמוסדות חינוך תורניים וכלליים, כמו גם לארגונים, עמותות, ורשויות מקומיות.