העתיד הכלכלי שלכם

כשמדובר בחיסכון פנסיוני, כדאי להתחיל לתכנן רחוק כבר עכשיו. בחירה בתכנית חיסכון פנסיוני מתאימה תדאג לרווחה כלכלית בעתיד, לעת פרישה, כשלא ניתן יהיה להישען על מקורות הפרנסה הרגילים. צוות אשר פישמן - ביטוחים, ידאג לעמוד לצידכם כשאתם עושים את אחת ההחלטות החשובות ביותר בחייכם.
 
 
מה כדאי לדעת על חיסכון פנסיוני?

עם היציאה לגמלאות מגיעים שינויים דרמטיים בחיי היום יום. נדרשת התמודדות עם השפעות הגיל, עם השינוי בשגרה ובסדר היום. ההיבט הכלכלי אינו חייב להיות חלק מההתמודדות הזאת. בחירה נבונה שתֶעשה שנים קודם לכן, תפתור את הצורך להתמודד עם שאלת הפרנסה, תשקיט דאגות מיותרות, ותממן את רמת החיים בפרק החדש בחייכם.
 
 
חיסכון פנסיוני כולל בתוכו שלושה אפיקי חיסכון:


>>קרנות פנסיה – ההון שנצבר בקרן הפנסיה משולם למבוטח כגימלה חודשית. קרן הפנסיה מבטיחה כיסוי גם במקרים של אובדן כושר עבודה, נכות ומוות


>>קופת גמל – ההון שנצבר בקופת גמל משולם עם היציאה לגמלאות כקצבה חודשית.


>>ביטוח מנהלים – תכנית חיסכון פנסיוני המציעה כיסויים ותגמולים נוספים לפי דרישה והתאמה על בסיס חוזי עם חברת הביטוח ומקדמי קצבה מובטחים מראש. ההון הצבור בחיסכון משולם כקצבה חודשית לאחר היציאה לגמלאות. עם הבטחה למספר קיצבאות מינימלי, גם לאחר מות המבוטח.
 
 
 
חברות הביטוח מציעות שורה של מוצרי חיסכון פנסיוני, המבוססים על שלושת אפיקי החיסכון ולעיתים גם משלבים ביניהם. כדאי מאוד לקבל שירות מקצועי מעודכן לפני החלטה על רכישת מוצר חיסכון פנסיוני.
 
חיסכון פנסיוני - אשר פישמן - ביטוחים

לצוות אשר פישמן - ביטוחים ניסיון מקצועי עשיר וארוך בתחום מוצרי החיסכון הפנסיוני. אשר פישמן יכיר לכם את המוצרים המתאימים לכם ביותר, ויסקור בפניכם את יתרונותיו של כל מוצר, כדי שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון בשביל העתיד.
לרבות מסלולי השקעה שונים המותאמים אישית – כולל מסלולי השקעה כשרים, עבור המגזר הדתי והחרדי.