לקחת אחריות על הבריאות

הבריאות היא עמוד התווך כשמדובר באריכות חיים ובאיכות חיים. לכן כדאי לרכוש ביטוח בריאות פרטי שיודע לתת מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובזמינות מרבית בעת הצורך.
 
מהו ביטוח בריאות?
נתחיל בחדשות הטובות: במדינת ישראל יש שלושה סוגים של ביטוח בריאות כשלכל אזרח יש לפחות כיסוי בריאותי בסיסי. זה כבר יותר ממה שמציעות מדינות רבות לאזרחיהן ועל כך יש לברך.
 
כל תושב במדינה זכאי לביטוח בריאות ממלכתי הנותן מענה בריאותי בסיסי על בסיס סל שירותים שמאשרת כנסת ישראל. ביטוח זה נותן מענה לצרכים בסיסיים ביותר ולא מציע כיסוי רחב למערך רפואי שלם שכל אדם זקוק לו.
 
קופות החולים העמידו לרשות מבוטחיהן ביטוח בריאות נוסף הנקרא שב"ן, שירותי בריאות נוספים. הציבור הרחב מכיר אותו גם בשם 'ביטוח משלים'. ביטוח בריאות זה מציע כיסויים נוספים וסבסוד של טיפולים ותרופות לחברי הקופה. עם זאת, שירותי השב"ן לא מכסים את כל טווח השירותים הבריאותיים ולא ממנים שורה של טיפולים ופרוצדורות רפואיות בעלויות גבוהות וחריגות. 
 
כדי להשלים את רשת הביטחון הבריאותית ולדעת שעבורכם קיים מענה רחב ומספק, מומלץ לרכוש ביטוח בריאות באופן פרטי. ביטוח בריאות כולל כיסויים לשורה ארוכה של פתרונות רפואיים, טיפולים ובדיקות יקרות. הביטוח מציע מימון לתרופות יקרות, למצבי חירום שונים ולניתוחים מורכבים בארץ ובעולם.
 
ביטוח בריאות - אשר פישמן - ביטוחים
לפני הבחירה בביטוח בריאות כזה או אחר, מומלץ לקבל ליווי מקצועי ממומחה בתחום. צוות אשר פישמן - ביטוחים, ישמח להתאים לכם ביטוח בריאות לפי צורכיכם.