סעו לשלום – כשאתם מבוטחים

ביטוח רכב כולל שלושה סוגים של פוליסות שמטרתן, הענקת כיסוי כספי במקרים של תאונות או פגיעה בכלי הרכב עצמו. ביטוח החובה כשמו כן הוא, מחייב כל בעל רכב, אך כדאי מאוד לרכוש בנוסף ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. ההחלטה על רכישת ביטוח רכב מתאים עשויה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף.
 
מה ההבדל בין סוגי ביטוח הרכב?
קיימים שלושה סוגי ביטוח רכב במדינת ישראל. הראשון הוא ביטוח חובה שמחייב כל בעל רכב עם רכישת כלי הרכב. מדובר בכיסוי בסיסי לפגיעות אפשריות במקרה של תאונה. חישוב העלות החודשית נקבע לפי חישוב גורמי הסיכון הקשורים לכלי הרכב הספציפי.
 
לצד ביטוח החובה קיימים שני סוגי ביטוח רכב שרכישתם תלויה בבעל הרכב עצמו. מדובר בהוצאה כספית נוספת מידי חודש, אך ברגע האמת היא תמיד מתבררת כמשתלמת וחסכונית. ביטוח צד ג' מציע כיסוי במקרה ונגרמת תאונה באשמת הרכב המבוטח. הביטוח מכסה את נזקי הצד השני, והכיסוי תקף רק אם הפגיעה הייתה באשמתו של הרכב המבוטח. תיקוני הרכב של צד ג' יכולים להיות בעלות גבוהה, לכן רכישת ביטוח צד ג' היא תמיד משתלמת בעת הצורך.
 
ביטוח מקיף לרכב מציע כיסוי כולל לפגיעות ברכב המבוטח, או בצד ג' וגם כיסוי כנגד אפשרויות נזיקין נוספות, כמו גורמים חיצוניים או גורמי טבע בלתי צפויים. בנוסף ניתן להרחבה חבילת כיסויים לשירותי דרך שמשות ורכב חילופי התואם לצרכי הלקוח.
 
ביטוח רכב - אשר פישמן - ביטוחים
הרכב פוליסות ביטוח רכב הוא משתנה ומודולרי. מומחי אשר פישמן - ביטוחים מקפידים להתעדכן כל הזמן בנוגע למוצרים חדשים ולפתרונות בתחום ביטוח הרכב. צוות הסוכנות ישמח ללוות אתכם בבחירת ביטוח הרכב המשתלם והמתאים ביותר עבורכם.