הביטוח הנכון. ביום הנכון. ובמחיר הנכון.

כדי לקבל משכנתא מהבנק חייבים לרכוש ביטוח משכנתא. ביטוח המשכנתא משמש כערבות עבור הבנק שמפקיד בידי הלווה כסף רב. במקרים בהם ייפגע כוח החזר המשכנתא, או ייפגע הנכס עצמו, תשלם חברת הביטוח את יתרת התשלומים ישירות לבנק.
 
 
מה חשוב לדעת על ביטוח משכנתא?
לצד משכנתא לקניית נכס, מציעים הבנקים גם ביטוח משכנתא ללווים. כדאי לדעת שאין חובה לרכוש את ביטוח המשכנתא רק בבנק. חברות הביטוח מציעות מוצרי ביטוח משכנתא אמינים ומשתלמים ומומלץ לבחון את יתרונותיהם לפני ההחלטה הסופית
 
ביטוח משכנתא מציע בתוכו שני סוגי ביטוח: ביטוח לנכס וביטוח חיים לבעל הנכס. רכיב ביטוח החיים מתייחס אך ורק לאפשרות פגיעה בכוח החזר התשלומים של בעל הנכס. אם ייפגע בעל הנכס או חלילה, ימות, תשלם חברת הביטוח לבנק את שארית התשלומים והנכס יישאר בידי בעליו או בידי יורשיו כחוק.
 
אם ייפגע הנכס עצמו - כגון מאש, רעידת אדמה וכו' - באופן קשה שישפיע על ערכו בשוק, תשלם חברת הביטוח את שארית תשלומי המשכנתא ישירות לבנק ואף תישא בעלות שיקום הנכס, לפי התנאים המפורטים בפוליסה.
 
 
ביטוח משכנתא - אשר פישמן - ביטוחים
כשמדובר בביטוח משכנתא חשוב להתייחס ברצינות לכל הפרמטרים ולא פחות חשוב מכך, לעשות זאת במהירות וביעילות. קנייה של נכס דורשת החלטה מהירה וקבלת מימון מיידית. צוות אשר פישמן - ביטוחים, יסייע לכם ברכישת ביטוח משכנתא נוח, משתלם ואמין והכול מספיק מהר בכדי שלא תפספסו אף עסקת נדל"ן מוצלחת.